Jmenuji se Andrea Kalová

 

Svět fotografie mne přitahoval od dětství. Možnost uchopit kouzlo prchavého okamžiku a touha zachytit neopakovatelné, se stalo mojí velkou vášní. Bezstarostné dětské tváře, jedinečná krása žen a síla rodinného štěstí mne zcela okouzlily. Pracuji s přirozeným světlem a snažím se o uvolněnou atmosféru, která podtrhne krásu jedinečného, zcela neopakovatelného momentu.

 

Se svou rodinou bydlím v Bubovicích u Karlštejna a ke své tvorbě využívám přírodní romantické scenérie nádherné přírody Českého krasu a romantická zákoutí pražských uliček, které tak tvoří typické pozadí mých fotografií.

 

Podívejte do mé fotogalerie a pak už je jen na Vás, zda zvednete telefon, nebo mi napíšete mejlík. Společně vybereme, kdy, kde a jak zachytíme neopakovatelné chvíle Vašeho života. S sebou si vezměte úsměv, dobrou náladu, pohodu a „na pomoc“ Vaše miláčky. Ať už je to pletený slon od babičky, zamilované kšandy, dárek z lásky nebo čtyřnohý mazlíček. A nebojte se přijít všichni! Pozvěte i bratrance z pátého kolene a nezapomeňte na tetičku ze Šumavy.

 

Bude mi potěšením vytvořit pro vás i vaše příbuzné a potomky památku na celý život!

 

 

 

Zastavme spolu čas.

Andrea

 

„Fotografie není jen hezká vzpomínka,

ale je součástí Vašeho života.“

REFERENCE

Jana Hodalová

 

Ahoj Andreo,

moc děkuji za fotky, jsou naprosto úžasné!! Líbí se mě všechny, proto byl výběr o to těžší. Nakonec jsem s pomocí manžela vybrala 30 fotek :o)

Děkuji moc za super focení a hlavně výsledné fotky, jsem z nich opravdu nadšená.

 

Tereza Mordsteinová

 

Ahoj Andrej,

Co se týče paní fotografky ;), je nám moc sympatická a cítili jsme se s ní přirozeně, asi jako s tetou, co přijela na návštěvu :)

A jeden zásadní postřeh, nikdy mě nikdo nevyfotil tak, abych se sama sobě vážně líbila a připadala si, jakože tak doopravdy vypadám a tys to dokázala. Zřejmě za to může i fakt, že jsem se nenamalovala, ale prvně jsem vůbec neměla pocit, že bych na sebe měla něco plácat. To je myslím zajímavej vliv toho, když někoho fotíš v jeho domácím prostředí, prostě si tam člověk připadá přirozenější tak, jak je a tím pádem musí bejt zákonitě uvolněnější při focení.

I na Stázce bylo znát, že se cejtí dobře a to u ní není normální v situaci, že přijde někdo, koho nikdy neviděla a něco "má" dělat, to se většinou zasekává. Takže myslím, že i osobnostní vliv na focení dětí je dost zásadní a na tu naší cíťu jsi působila pohodově.

 

Netuším, jestli se takováhle zpětná vazba dá někam použít, ale jsem takovej lidovej typ ;). Děkujem ještě jednou za parádní fotky a příjemnou atmošku při jejich focení.

 

Lucie Staňková

 

Focení s Vámi pro mne byl super zážitek. Nejsem žádná modelka, ale Vy jste i přes to dokázala udělat několik krásných fotek.

Díky Vašemu přístupu pro mne bylo focení příjemné i když to bylo mé PRVNÍ focení a přiznávám, že jsem se ho dost bála.

Žádné zkušenosti s focením jsem neměla a i přesto jste si mně dokázala "postavit" tak, aby fotky vypadaly dobře. Taky musím pochválit výborný výběr prostředí. Pozadí na fotkách vypadá opravdu moc hezky, obzvlášť u té vody. Jinak domluva s Vámi byla perfektní a taky bych vyzdvihla Vaši trpělivost! :-)

Ještě bych chtěla pochválit za rychlost úpravy a přeposlání fotek.

 

Nikola Maxová

 

Andrea je moje kamarádka a skvělá fotografka. Focení probíhalo tak, že jsem vyrazily do přírody, kde jsem si povídaly a Andrea tak nějak mimoděk fotila .. najednou mi oznámila, že máme nafoceno 200 fotek. Horší úkol nastal, když mi řekla, že z fotek mám vybrat JEN 10 nej .. byl to vážně úkol :o)

Focení jsem si moc užila, bylo to moc milé odpoledne.

 

Michal Horák

 

Potřeboval jsem nějaké profilovky na LinkedIn a dlouho jsem se odhodlával než jsem si dodal odvahu a šel jsem do toho. Měl jsem jen malou představu o tom co potřebuju a největší profesionální focení, které jsem měl za sebou, bylo to na občanku :) Andrea je ale opravdu skvělá profesionálka a nakonec všechno dopadlo výborně a fotky nejen skvěle reprezentují, ale líbí se i kamarádům a známým.

 

 

© 2017 Andrea Kalová

„Fotografie není jen hezká vzpomínka, ale je součástí Vašeho života.“